MOI DRODZY!

Chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę warsztatów!

Mamy dla Was propozycję warsztatów dwu i jednodniowych.

Dwudniowe są to warsztaty z renowacji, stylizacji i malowania mebli.

Jednodniowe to warsztaty ze stylizacji i malowania mebli.

Różnica oczywiście polega na tym, że albo odnawiamy stary mebel, uczymy się jak go przygotować w zależności od tego czym był pokryty,  jak uzupełnić w nim braki,  jak odpowiednio zaimpregnować, a później zabieramy się do malowania i stylizowania wg. naszych pomysłów. Z warsztatów oczywiście wychodzimy z pięknym odnowionym meblem i ochotą na odnowienie wszystkiego co będzie pod ręką. ;)

Po warsztatach jednodniowych wyjdziemy z pięknym ozdobionym pudełeczkiem, skrzynką, która spokojnie będzie mogła konkurować z tymi, które odnajdujecie w najbardziej trendy blogach i pismach wnętrzarskich. :)

Jeśli chcesz zapytać o najblższy termin warsztatów zadzwoń lub napisz do nasCena warsztatów dwudniowych to 450 PLN, a jednodniowych 300 PLN.

Warsztaty odbywać się będą w pracowni w Zielonce (8 km od Warszawy).

Oczywiście w koszt wliczone są wszelkie materiały (tj. ekologiczne farby w różnych kolorach, woski, papiery ścierne, pędzle, impregnaty, szpachla, fartuchy) i lunch żeby nie pracować o pustych brzuchach. :) Czyli przychodzicie na warsztaty bez niczego, a wychodzicie z pięknie ozdobionym meblem albo dodatkiem dekoracyjnym, najedzone pysznym lunchem i bogatsze o wyjątkową umiejętność, która na pewno u niektórych z Was przerodzi się w pasję!

Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej zajrzyj na

www.pomalujsobiemebel.pl

pomaluj sobie mebel


 Najbliższy termin Warsztatów 13-14 kwietnia


Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania zadzwoń, chętnie na nie odpowiem 514-969-062