Chcielibyśmy przedstawić Wam markę która jest istnieje trochę na rynku, ale pewnie nie wszyscy jeszcze o niej wiecie. Jest to niewielka firma rodzinna. Zdecydowaliśmy się, aby otworzyć sklep i rozpowszechniać nasze zamiłowania. Stare Bielany, gdzie powstał sklep, były wymarzonym miejscem do stworzenia miejsca pełnego niepowtarzalnego klimatu i czaru. 

With Love to Design – butik, w którym znajdziecie zarówno oryginalną, niecodzienną odzież młodych polskich projektantów jak i znanych światowych marek. Jeżeli chcielibyście wrzucić na siebie coś niespotykanego czego gdzie indziej nie dostaniecie to jest to idealne miejsce!

Drugą stroną naszej działalności są nowoczesne aranżacje starych mebli, wszystko ręcznie odnawiane. Początkowe hobby przekształciło się w pracę która daje poczucie spełnienia i ogromną przyjemność. Wyszukujemy mebelki zarówno na różnych targach jak i w internecie. Czasem można naprawdę znaleźć perełki; foteliki z czasów PRLu, komódki pamiętające czasy naszych prababć, stare szafeczki, stoliki...Wszystkie te cuda przechodzą w naszej pracowni zupełną metamorfozę. Łamiemy stereotypy łącząc klasyczną formę z nowoczesnymi materiałami; farbami w pełnej gamie kolorystycznej i barwnymi tkaninami (moje ulubione to filce i lny). Bywa, że jedna, mała komódka „wychodzi” do sklepu we wszystkich kolorach tęczy! Do tego trochę przetarć i urok nie do odparcia:)

Dodam, że używane przez nas kredowe farby są w pełni ekologiczne, a zabezpieczamy wszystko woskiem.

Obecnie ruszamy z nowym projektem; warsztatami ze stylizacji mebli. Każdy odnajdzie tam coś dla siebie!

Często mamy w domu, w piwnicy, na strychu mebelek z którym dotychczas nie wiadomo było co zrobić a wyrzucić szkoda, zwykle z powodu sentymentu. Teraz znajdziesz sposób aby dać mu drugą szansę. Niezależnie jaki lubisz styl - skandynawski, śródziemnomorski, boho. Wspólnie postaramy się, aby znalazł swoje ważne, należne miejsce w Twoimotoczeniu bo przecież jest kawałkiem Twojej historii.

Zapraszamy do zaglądania do naszego sklepiku i na naszą stronę